Z nami urządzisz gród o jakim zawsze marzyliście...
Najwyższej jakości rośliny owocowe i ozdobne

O nas

Nasze gospodarstwo rolne zajmuje się hodowlą i produkcją materiału szkółkarskiego w doniczkach i z gołym korzeniem. Posiadamy również wiele rodzaji krzewów ozdobnych oraz drzew liściastych i iglastych w pojemnikach.
Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Każda roślina znajdująca się w naszej szkółce drzew i krzewów ozdobnych dostępna jest w sprzedaży wysyłkowej. Szkółka drzewek ozdobnych gwarantujemy Państwu profesjonalne zapakowanie rośliny, po uprzednim jej zabezpieczeniu. Zapewniamy, że paczka dotrze do Państwa w nienaruszonym stanie, gdyż sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przy współpracy z profesjonalną firmą kurierską.

Szkółka drzewek ozdobnych

Nasza szkółka drzewek ozdobnych dostarcza piękną roślinność, niezbędną w każdym ogrodzie. Stanowi ona ważny element aranżacji zieleni na prywatnych posesjach i publicznych terenach rekreacyjnych...
zobacz całą naszą ofertę...

Szkółka krzewów ozdobnych

Krzewy pochodzące z naszej szkółki krzewów ozdobnych przyciągają wzrok bogatą paletą barw liści i kwiatów...
zobacz całą naszą ofertę...

Szkółka drzewek owocowych

Sprzedajemy sadzonki pochodzące bezpośrednio z własnej szkółki drzewek owocowych na sztuki oraz w ilościach hurtowych...
zobacz całą naszą ofertę...

Szkółka krzewów owocowych

Szkółka krzewów owocowych produkuje sadzonki do upraw towarowych i przydomowych ogródków...
zobacz całą naszą ofertę...

Oferta

Trudno przecenić przyjemność płynącą ze zrywania świeżych owoców we własnym ogrodzie. Oferujemy szeroki przekrój drzewek owocowych do każdego ogrodu. Nasz sklep internetowy posiada w ofercie sadzonki licznych drzewek owocowych liściastych. Sadzonki, które oferujemy są dostępne na zamówienie. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową, zapewniając dostawę zamówienia pod wskazany adres.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą drzew i krzewów ozdobnych dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy Państwu sadzonki roślin wielu rodzajów, aby zaspokoić każde gusta. Z pewnością odnajdą Państwo wśród naszych propozycji drzewa i krzewy ozdobne, które będą idealnie pasowały do Waszego ogrodu. Większą część naszej oferty stanowią drzewa ozdobne liściaste do ogrodu. Zalecamy wybór konkretnego drzewka w zależności od estetyki pozostałej roślinności ogrodowej oraz innych ozdób. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona przez sklep internetowy Drzewa Owocowe to również drzewa ozdobne iglaste.
Krzewy owocowe do ogrodu. Dorodne, pełne witamin owoce w ogrodzie? Dzisiaj to możliwe. Sklep internetowy Drzewa owocowe przygotował dla Państwa również inne sadzonki krzewów owocowych. Warto zaznaczyć, że krzewy owocowe do ogrodu to rozwiązanie nie tylko dla miłośników świeżych owoców, ale również dla każdego, kto pragnie pięknie ozdobić swój ogród. Zwolennikom bardziej egzotycznych rozwiązań polecamy sadzonki kiwi samopylnego, odpornego na mrozy. Wszystkie sadzonki krzewów owocowych dostępne są w naszym sklepie internetowym.